Pożyczka 5000 zł, Pożyczka gotówkowa, Pożyczki pozabankowe

Najlepsza pożyczka do 5000 złotych

najlepsza pozyczka do 5000 zł

Szybka pożyczka może okazać się niezwykle przydatna i to w wielu sytuacjach. W życiu zdarzają się przeróżne sytuacje, jedne zaskakują nas bardziej, inne mniej, mimo wszystko dobrze jest być przygotowanym na każdą ewentualność. Nieważne czy potrzebujemy pieniądze na nagły zabieg chirurgiczny, odświeżenie mieszkania czy zakup nowego auta. W każdej z tych sytuacji możemy zdać się na pożyczkę od firmy pozabankowe. Sprawdźmy jakie są najlepsze pożyczki do 5000 złotych na polskim rynku.

Pożyczka pozabankowa
Wiele osób może zapytać dlaczego miałoby skorzystać z oferty firmy pozabankowej a nie banku? To proste. Pożyczka w banku wiąże się ze skomplikowanymi formalnościami, które zabierają mnóstwo czas, którym nie zawsze dysponujemy. Zdarza się, że pieniądze są nam potrzebne praktycznie natychmiast, a nawet jeden dzień zwłoki może okazać się kluczowy. Po drugie, pożyczki pozabankowe umożliwiają nam złożenie wniosku przez internet, co oznacza że nie musimy nawet wychodzić z domu. Niestety banki póki co takiej możliwości nam nie oferują. Po trzecie, firmy pozabankowe nie zawsze będą wymagać od nas przedstawienia zaświadczeń o naszych zarobkach. Nasza zdolność kredytowa nie będzie zatem w ogóle sprawdzana, przez co formalności zostają znacznie ograniczone. Istotny będzie także czas odpowiedzi na nasz wniosek, który wynosi od kilkunastu minut do kilku godzin. Jeżeli wniosek złożymy zatem w poniedziałek wieczorem to we wtorek pieniądze powinny pojawić się już na naszym koncie.

Jakie pożyczki mamy do wyboru?
Na rynku nie brakuje licznych firm pozabankowych, które są gotowe udzielić nam pożyczek. Jeżeli mowa o pożyczce do 5 tysięcy złotych to warto sprawdzić dwie oferty:

  • Creditstar – szybko i bezproblemowo. Wniosek możemy wypełnić w zaledwie kilka minut, a pieniądze otrzymamy nawet na 90 dni. Maksymalna kwota to oczywiście 5 tysięcy, jednak jest ona dostępna dla klientów, którzy korzystają przynajmniej drugi raz z usług tej firmy. Za pierwszym razem możemy otrzymać pożyczkę w wysokości 1500 złotych.

creditstar.pl

    • HapiPożyczka – każdy klient może liczyć na konkurencyjną oraz indywidualną cenę pożyczki. Zyskujemy przy tym elastyczność, gdyż możemy zacząć ją spłacać dopiero po dwóch miesiącach. Ciekawą opcją są również wakacje od spłat. Taka pożyczka nie obciąży zatem naszego, domowego budżetu.

hapipozyczki.pl

Szybka pożyczka bywa jednym wyjściem z trudnej sytuacji, na szczęście dostęp do niej jest prosty, a na pieniądze nie musimy długo czekać. 

Artykuł został opracowany na podstawie rankingu chwilówek do 5000 zł z pozyczkolista.pl.